Ділянка 2.91 га
у селі Дземброня 155000 $
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Земельна ділянка у Дземброні 2.91 га
Продаж ділянки в селі Дземброня, Верховинського району, Івано-Франківської області. Загальна площа: 2,91 га. Загальна площа складається із 5 актів. Усі ділянки переведено під індивідуальне будівництво.

Можлива купівля ділянок окремо 23, 33, 70, 75, 80 соток.
Тоді ціна за сотку складе 650$.
Є окремі п'ять актів. Можна купувати окремо. Є рівна частина і схил. На ділянці ростуть дерева. Чудовий варіант для терасування. Дорога є як на початку ділянки, так і біля неї. З ділянки відкривається неймовірний краєвид на 360 градусів. Навколо тиша та спокій.

Ціна: 155000$.

Карпати Дрім займається продажем землі у горах Карпат. За останні 20 років, ми допомагаємо клієнтам, які вибрали нашу компанію купувати, одні з кращих земель у лісах Західної України. У цей регіон вже перебралася велика кількість сімейних пар, тому що їхня сфера діяльності пов'язана з роботою по інтернету. Ще бувають покупці купують нерухомість у Карпатах, їдуть від суєти та напруги великих міст. Інша категорія потенційних інвесторів-для вкладення та розширення туристичного напрямку бізнес проектів у Карпатах або спорудження котеджного комплексу в гірській місцевості, з подальшою, адже це дуже прибутково останнім часом, оскільки купівельна спроможність перевищує варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Все розвивається до того, що Карпатський регіон розширюється з огляду на різні ситуації в країні. Ми готові вникнути Вашого запиту на землю або котеджний комплекс в Карпатах та зробити підбір пропозицій. Пишіть і раді бачитимемо в горах Карпатського регіону, ми допоможемо зберегти Ваш час та гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах