+380982442447
Оренда ділянки у с. Яблуниця
50 сотих 1000$ місяць
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 50 сотих у селі Яблуниця

Здається в оренду земельна ділянка у мальовничому селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області.

Площа: 50 сотих. Призначення під будівництво. Ділянка без дерев, можна провести світло. Заїзд цілий рік, дорога насипна. Сусідів поруч практично немає. Даний варіант чудово підійте для тих, хто любить тишу та спокій. Саме тут Ви зможете насолодитися краєвидом гори Петрос та найвищої гори України Говерли.

Поруч до продажу ділянка в деревах, площею 152 соті з краєвидами на Говерлу, Петрос та Хом'як (ціна 280 000$)

Ціна оренди 1000$ в місяць

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст.

Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах.

Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах