Ділянка 100 сотих
в с. Яблуниця
135000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Земля в селі Яблуниця 100 сотих

У продажі земельна ділянка в селі Яблуниця Яремчанського району. Площа ділянки 100 сотих, яка складається з 25 сотин під будівництво, та 75 сотин під осг. Ділянка розташована на самому пагорбі, біля дороги. З якої відкривається шикарний краевид на Говерлу, Петрос, Хом'як, Синяк і трохи села Паляниця. Поруч продається ділянка площею 60 сотих, по 1550 $ за сотий.

Всі ділянки межують між собою та створюють загальну площу 3,07 гектара!

Насипна дорога по якій до ділянки можна дістатися на легковому авто. Заїзд можливий як з Яблуниці, так і з Паляниці. Поруч проходять стовпи електропередач. Ділянка на схилі і по межі, є невелика кількість дерев.
Кадастровий 147 сотих- 2611093001:15:001:0068
Кадастровий 60 сотих- 2611093001:15:001:0056
Всі ділянки межують між собою!

Ціна за ділянку: 135000$.

Земельні ділянки в Івано-Франківській області. Придбання ділянки в Карпатських горах - це вигідно і сучасно. Землі тут купуються як для будівництва приватного будинку або котеджу так і туристичного бізнесу, тобто будівництва баз відпочинку, ранчо, зелених садиб. Якщо ви думаєте про покупку земельної ділянки, вирішуйте швидше, оскільки щорічно цінність землі цього регіону зростає в кілька разів. Ще десять років тому землю в Карпатах можна було купити за маленькі гроші. Зараз ситуація змінилася. Але з урахуванням сьогоднішнього стану в країні і світі, ціни не надовго знизилися, а це вдалий момент для інвестицій. Якщо у Вас є питання або бажаєте уточнити вартість даної ділянки в Карпатах, телефонуйте або пишіть за телефонами, які вказані в шапці сайті або розділі- контакти
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах