Ділянка
2 га с. Красник
130000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Земельна ділянка 2 га с. Красник

Продається земельна ділянка в Карпатах с. Красник, Верховинського району. Загальна площа: 2 га. Розташована вона під г. Кострич. Краєвид місцевості не залишить байдужим жодного поціновувача гірської красоти. Є як рівнина, так і схил. Обгороджена парканом. Під'їзд до ділянки є, але потрібно доробити 200-250 м.

Ціна за всю ділянку 130000$.

Поруч є одні сусіди. Можна купити землю поблизу площею до 10 га. На ділянці ростуть берези, смереки. Поблизу є джерело, яке навіть взимку не замерзає. Вода тут чиста і джерельна. З ділянки відкривається неймовірний краєвид, Верховина як на долоні.

Карпати Дрім займається підбором нерухомості з наступним продажем ділянок в лісах Карпат.

За минулі 20 років ми зробили підбір ділянок звернувшимся до нас майбутнім власникам нерухомості купувати найкращі з кращих земель в лісах Західної України. В наш край вже переїхали багато людей, чия сфера діяльності пов'язана з роботою по інтернету. Другі клієнти переоформляють на себе землю в Карпатах, їдуть від суєти і тиску великих міст. Інша категорія потенційних інвесторів-для вкладення і розширення туристичному напрямку бізнес-планів в Карпатах. або зведення котеджу в горах, з подальшим перепродажем, що дуже інвестиційно привабливо в цей час, тому як купівельна спроможність більше варіантів задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Адже все говорить до того, що Західна частина України розвивається, незважаючи на мінливі ситуації в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на землю, або котеджний комплекс в Карпатах і здійснити підбір пропозицій. Телефонуйте і раді будемо бачити в горах Карпатського регіону, наша задача зберегти Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах