+380982442447
Земельна ділянка 60 сотих
у селі Красник 60 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 60 сотих у селі Красник

Продається земельна ділянка у селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області.

Загальна площа становить 60 сотих, а розташована вона під горою Кострич. Призначення ділянки для ОСГ. Є можливість переробити документи під будівництво, а також, за необхідності, докупити ще сусідні ділянки.

Ділянка чиста та доглянута, дерев майже немає. Стовпи від електрики проходять по ділянці, вода є. Поруч протікає джерело, яке навіть взимку не замерзає. Також ділянка обгороджена парканом, потрібно доробити приблизно 200 м дороги. Навколо тиша та неймовірний краєвид на село Красник і смт Верховина. Сусідів поруч немає.

Ціна за всю ділянку 60 000$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст.

Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах.

Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах