Земельна
ділянка у с. Красник
60 сотих 42000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Чудова ділянка у с. Красник 60 сотих

Продається земельна ділянка у с. Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області. Загальна площа становить 60 сотих, а розташована вона під горою Кострич. Призначена ділянка для ОСГ.

Ділянка чиста та доглянута, дерев майже немає. Стовпи від електрики проходять по ділянці, вода є. Поруч протікає джерело, яке навіть взимку не замерзає. Також ділянка оброгоджена парканом, потрібно доробити приблизно 200 м дороги. Навколо тиша та неймовірний краєвид на с. Красник і смт. Верховина. Сусідів поруч немає.

Ціна за всю ділянку 42000$.

Є можливість переробити документи під будівництво, а також, за необхідності, докупити ще сусідні ділянки.

Karpaty Dream здійснює всі операції з продажу будинків в лісах Карпат.
За минулі двадцять років ми допомагаємо тим, хто вибрали нашу компанію, підбирати найкращі з кращих земельних ділянок в горах Західної України. У цей регіон вже переїхали сімей, що їх діяльність пов'язана з роботою по інтернету. Ще бувають клієнти, які переоформляють на себе ділянку в Карпатах, їдуть від суєти і щільної заселеності великих міст. Інша категорія наших інвесторів-для інвестування і розширення туристичному напрямку бізнес-напрямків в Карпатах,або зведення готелю в горах, з подальшим продажем, так як це дуже прибутково останнім часом, оскільки попит перевищує пропозиції. Це говорить і зводиться до того, що Карпатський регіон розширюється, враховуючи різні події в Україні. Ми готові вникнути у Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати підбір варіантів. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, наше завдання заощадити Ваш час і $.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах