Ділянка
50 сотих в Яблуниці
125000 $

ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Земельна ділянка в Карпатах в селі Яблуниця
Продається земля в селі Яблуниця, Яремчанського району, з видом на Паляницю, Буковель, гори Хом'як і Синяк. Ділянка площею 50 сотих, поруч продається ще одна ділянка, з такою ж площею-50 сотих. Під'їзд можливий як з боку Буковелю, так і з Яблуниці, де роблять дренаж і підсипають щебенем. До центральної дороги приблизно 2.5-3 км. Практично найвища точка на горі.

Поруч проходять стовпи з електрикою і трансформаторна будка. Поруч кілька Гуцульських будиночків. Відмінний варіант для побудови котеджів з подальшим перепродажем або здачею в оренду для відпочиваючих.

Ціна за ділянку: 125000$.

Земельні ділянки в Івано-Франківській області.
Придбання землі в Карпатських лісах - це вигідно і престижно. Ділянки тут купують як для індивідуального будівництва, а також для розвитку туристичного напрямку, тобто будівництва баз відпочинку, ранчо, зелених Каліб. Якщо ви думаєте про придбання ділянки, вирішуйте швидше, оскільки щороку цінність землі цього краю показує зростання в кілька разів. Адже 10 років тому земельні ділянки в Карпатах можна було купити за маленькі гроші. Зараз ситуація змінилася. Але з урахуванням становища в країні і світі, ціни не надовго знизилися, а це правильний момент для інвестицій. Якщо ви хочете дізнатися ціну конкретної ділянки землі в Карпатах, зателефонуйте нам, ми все Вам розповімо про об'єкт.
Оптимальний варіант для знайомства з нерухомістю Карпат-приїхати і самим все побачити і відчути.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах