+380982442447
Земельна ділянка 40 сотих
у селі Кривопілля 130 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 40 сотих у селі Кривопілля

У продажу земельна ділянка з краєвидом на Чорногірський хребет, у селі Кривопілля, Верховинського району, Івано-Франківської області. Призначення під будівництво будинку (є проєкт).

Площа: 40 сотих (4 ділянки по 10 сотих). На ділянці ростуть молоді смереки, оруч стовпи з електрикою. Навколо вже є побудовані котеджі під здачу в оренду з цілорічним бронюванням, зверху також будівництво на етапі завершення.

Відмінне місце для бізнесу для категорії людей, яким не потрібен гучний і багатолюдний Буковель. Кривопілля має особливу енергетику відновлення тіла і психіки. Спокійний і умиротворений стан Вам чи Вашим гостям буде гарантований! Пишіть, телефонуйте, приїжджайте і ми покажемо Вам цю ділянку або інші подібні варіанти в Верховинському районі.

Ціна за всю ділянку 130 000$.

Карпати Дрім займається продажем ділянок у горах Карпат. За останні 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у лісах Західної України. У Карпатський край за останні 10 років переїхало багато людей, тому що їхня діяльність пов'язана з роботою інтернет-продажів. Інші клієнти купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти та щільної заселеності багатомільйонних міст.

Ще одна категорія потенційних інвесторів - для інвестування та розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або спорудження котеджу в горах, з подальшою тому, що це дуже прибутково останнім часом, тому що людей готових купити готове та сучасне будівництво більше ніж варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах.

Все свідчить про те, що Карпатський регіон розширюється, спостерігаючи різні події у світі. Готові почути Ваш запит на землю чи котеджний комплекс у Карпатах та зробити на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо на Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах