+380982442447
Ділянка у селі Яблуниця
6 сотих 22 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 6 сотих у селі Яблуниця

Продається земельна ділянка у селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області.
Площа: 6 сотих. На ділянці є як рівна частина, так і середній схил. Призначення під будівництво. Можна під'єднати світло, вже є рішення на підключення.

Хороший під'їзд- до асфальту 500 метрів і останні 50 метрів треба підсипати, бо йде ґрунтова дорога. Поруч живуть сусіди. Захопливий панорамний краєвид на гори. 11 км до ТК Буковель.
Чудовий варіант для тих хто шукає невеличку ділянку поблизу Буковелю, або інвестування, для будівництва будинку для оренди, або для продажу.

Ціна за всю ділянку 22 000$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет.

Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст. Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах.

Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах