+380982442447
Ділянка у селищі Верховина
105 сотих 2 100$ сотий
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 105 сотих у селищі Верховина

Продається земельна ділянка у селищі Верховина, Верховинського району, Івано-Франківської області.

Площа: 105 сотих. Ділянка обгороджена та доглянута, є як рівна частина, так і невеликий схил, ростуть декілька дерев. Під'їзд цілий рік на легковому авто.

Поруч живуть сусіди. Навколо гарний краєвид на Чорногірський хребет. 5 хвилин і Ви у у центрі Верховини!
Підведена електрика, метрів 300-400 до асфальтної дороги

Ділянка вже поділена на частини, з майданчиками. Що з'єкономить час на вирівнювання під будівництво котеджу чи будинку в панорамними вікнами

Ціна 2 100$ за сотку


Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України.

В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст. Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах. Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні.
Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах