+380982442447
Ділянка у селищі Верховина
94 соті 1 500$ сотий
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 94 соті у селищі Верховина

Продається земельна ділянка у селищі Верховина, Верховинського району, Івано-Франківської області. Загальна площа: 94 соті. Є п ять актів: 38 сотих, 6 сотих та 15 сотих із призначенням під будівництво, 15 сотих під СГ та 20 сотих біля річки (документи в процесі).

Ділянка рівна та доглянута, без схилів. На території розміщений старий напівзруйнований будинок, є фруктовий сад. Ділянка межує з гірською річкою. Можна під'єднати світло, є вода. Гарний заїзд, до асфальту приблизно 500 метрів. Навколо гарний краєвид на гори. Чудовий варіант за доступною ціною.

Якщо купувати ділянку 15 сотих із напівзруйнованим будинком, то ціна становитиме 35 000$. Якщо купувати всі ділянки разом, то ціна за сотий становитиме 1 500$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті.

Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо.

Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах