Земельна ділянка
в Яблуниці 99 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Терміновий продаж ділянки в Яблуниці 60 сотих
Продається чарівна ділянка в Карпатах в селі Яблуниця, площею 60 сотих.
Земля з лісом та межує з лісом. Сусідів з боку точно не буде! В межах 100 метрів є 2 сусіда. На ділянці протікає струмок! В Яблуниці- дуже гарно, враховуючи становище з водою в цьому селі.

Під'їзд до ділянки на позашляховику, в будь-який час року. В суху погоду можно доїхати на легковому авто. Ділянка на невеликому схилі і є місця практично рівні. Присутня поляна з великими смереками. Дуже затишне місце! Немає пейзажів, але є багато дерев і тиша!

Кадастр 2611093001:17:004:0013
Ціна за всю ділянку: 99 000 $.

Karpaty Dream здійснює всі операції з продажу ділянок у привабливих Карпатах.
За минулі двадцять років, ми зробили підбір ділянок звернувшимся до нас клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У Карпатський край в останні 10 років перебралося багато сімейних пар, чия сфера діяльності пов'язана з роботою по інтернету. Інші люди набувають землю в Карпатах, їдуть від суєти і тиску великих міст. Інша категорія наших інвесторів-для вкладення і розвиток туристичних бізнес- проектів в Карпатах, або зведення будинку в горах, з подальшим перепродажем, так як це дуже інвестиційно привабливо в наш час, тому що попит більше варіантів задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Адже все зводиться до того, що Карпатський регіон розширюється, незважаючи на різні ситуації в країні. Ми готові вникнути Ваш запит на землю, або будинок в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних варіантів. Телефонуйте і раді будемо бачити в горах Карпатського регіону, ми допоможемо зберегти Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах