+380982442447
Ділянка 15 сотих
село Красник 15 000$
або за БІТКОЇНИ
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка 15 сотих у селі Красник

У продажу земельна ділянка у селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області.


Площа: 15 сотих. Призначення землі для особистого будівництва. Також вже є готовий проєкт. На межі з ділянкою постійно протікає струмок, є чудова можливість зробити свій ставок. Лінія електропередач приблизно 400-500 м. Комунікацій на ділянці немає. Дорога до ділянки з щебеню.


В межах 1-2 кілометрів знаходяться всі життєво необхідні заклади: аптека, магазин, школа, дитячий сад. З ділянки відкривається чудовий краєвид на Чорногірський хребет.


Ціна: 15 000$ або за БІТКОЇНИ.


Наша команда займається продажем землі в горах Карпат.

Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті. Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.

Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах