Ділянка 16 сотих з будинком
у селі Яворів 14 000$
ВІД 10 СОТИХ ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка 16 сотих з будинком у селі Яворів
Продається земельна ділянка у селі Яворів, Косівського району, Івано-Франківської області. Площа: 16 сотих. Розташована в 10 км від міста Косів, по дорозі у Верховину. На ділянці ростуть дерева, також вона межує з лісом. Тихе і затишне місце для тих хто, хотів би тишу, спокій і усамітнитися від високих ритмів сучасних міст. У лісі Косівського району ростуть одні з кращих грибів в Карпатах.

На ділянці є старий гуцульський дерев'яний будиночок площею 100 кв.м. Підведена електрика, є 2 грубки, є вода на ділянці й можна провести в будинок, туалет на вулиці. Хороший під'їзд, до центральної дороги Верховина-Косів 250-300 метрів. Навколо захопливий краєвид на гори та ліс.

Ціна за ділянку 14 000$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст. Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах. Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Потрібна консультація?
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі питання
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах