смт верховина

Ділянка в Верховині 0.26 га. 25000 $

Продається земельна ділянка в горах

Продається земельна ділянка в смт Верховина на горі. Площа ділянки 0.26 га, вартістю 25000 $. На ділянку заведена електроенергія. Під'їзд до ділянки на позашляховику, влітку можна дістатися і на легковій машині. Вид на всю Верховину, гори і річку Чорний Черемош. Призначення землі ОСГ. Зміна призначення землі від 2- тижнів до 2 місяців.


Ділянки в Карпатах в Верховині та районі


Придбання землі в Карпатських горах - це вигідно і сучасно. Землі в горах набувають як для індивідуального будівництва, а також для розвитку туристичного бізнесу, тобто будівництва готелів для відпочинку, ранчо, зелених калиб.

Якщо ви думаєте про придбання земельної ділянки, визначайтесь скоріше, тому як кожен рік, собівартість землі цього краю зростає в кілька разів. Адже 10 років тому земельні ділянки в Карпатах можливо було придбати за маленькі гроші. Зараз ситуація змінилася. Але з урахуванням кризи, що склалася, ціни не надовго опустилися, а це правильний момент для покупок. Якщо ви хочете дізнатися вартість певної ділянки землі в Карпатах, зателефонуйте нам, ми все Вам розповімо про об'єкт, який вас цікавить