+380982442447
Ділянка у селі Дземброня
85 сотих 105 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 85 сотих у селі Дземброня

Продається земельна ділянка у мальовничих Карпатах село Дземброня, Верховинського району, Івано-Франківської області.

На ділянці є старий гуцульський будинок загальною площею 80 кв.м та господарські споруди. Призначення ділянки: 25 сотих під будівництво, а 60 сотих під ОСГ.

Будинок у хорошому стані, можна його відреставрувати. Проведено електрику, є колодязь і можна до будинку під'єднати воду. Ділянка межує із лісом. Сусідів довкола немає. Ідеальний варіант для бізнесу. Навколо відкривається чудовий панорамний краєвид. Взимку довкола тиша, а влітку багато туристів, адже поблизу лежить шлях на відому гору Піп Іван.

Ціна за всю ділянку 105 000$

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет.

Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст. Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах.

Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах