Ділянка
85 сотих у Дземброні
95000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Земельна ділянка в Карпатах, село Дземброня
Представляємо на продаж ділянку землі у мальовничих Карпатах, село Дземброня. 25 сотих призначено під будівництво-на ділянці є старий гуцульський будинок, загальною площею 80 кв.м., а 60 сотих-під ОСГ.

Можливий продаж окремо.

Також є господарські споруди. Будинок у хорошому стані, можна його відреставрувати. Проведено електрику, є колодязь і можна до будинку підключити воду. Межує ділянка із лісом. Сусідів довкола немає. Ідеальний варіант для бізнесу.

З ділянки відкривається чудовий панорамний краєвид. Взимку довкола тиша, а влітку багато туристів, адже поблизу лежить шлях на відому гору Піп Іван.

Ціна: 95000$.

Карпати Дрім займається продажем котеджів у привабливих Карпатах. За останні 20 років, ми допомагаємо вибрати нашу компанію майбутнім власникам нерухомості підбирати, одні з найкращих ділянок у лісах Західної України. У цей край останні 10 років переїхало багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою інтернет продажів. Другі люди купують землю в Карпатах, їдуть від суєти та напруження галасливих міст. Інша категорія готових до придбання клієнтів - для вкладення та розвитку туристичного напрямку бізнес проектів у Карпатах або спорудження котеджного комплексу в гірській місцевості, з подальшим перепродажем, що дуже інвестиційно привабливо останнім часом, враховуючи що купівельна спроможність вища за пропозицію. Це говорить і свідчить про те, що Західна частина України розширюється, незважаючи на різні події в країні. Ми готові зробити Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати підбір пропозицій. ставте запитання і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваші час та гроші
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах