Ділянка із невеликим будинком
у селі Яблуниця 75 000$
ВІД 10 СОТИХ ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка із будинком у селі Яблуниця
У продажу невеликий старий будиночок у селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Площа ділянки: 14.75 сотих з призначенням
під будівництво та 71 сота під ОСГ. Будиночок у житловому стані, обгороджений, а також підключена електрика (є лічильник). Опалення пічне. На перший час, можна буде жити в будиночку. Площа: 40 кв.м.

Поблизу живе один сусід. Ґрунтова дорога до будинку близько 600 метрів, а до асфальту приблизно 1.5 км. Класний варіант для тих, хто бажає мати невеличкий будинок в Карпатах та ще поблизу ТК "Буковель" (близько 10 км до першого підйомника). З ділянки відкривається чудовий панорамний краєвид на 360 градусів на гору Хом'як.

Продаж тільки всього відразу!
Ціна: 75 000$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст. Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах. Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Потрібна консультація?
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі питання
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах