+380982442447
Три ділянки 60 сотих
у селі Красник 70 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянки 60 сотих із будиночком у селі Красник

Продаються три ділянки у мальовничому селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області.

Загальна площа: 60 сотих. Площа першої ділянки становить 11 сотих. Призначення під будівництво. На ділянці ростуть декілька дерев, розташована на рівнині (можливо купити окремо). Поруч є сусіди. Навколо відкривається захопливий краєвид на гору Кострич та Чорну гору.

Площа другої ділянки становить 25 сотих. Призначення під будівництво.. Є старий будиночок (4000$ окремо, можливо і не купляти його) та господарські будівлі. Підведена електрика, є вода. Обгороджена парканом. Туалет на вулиці.

Третя ділянка площею 24 соті, в деревах та межує з річкою. Поруч є сусіди. Заїзд до ділянки цілий рік.

Ціна за ділянки 70 000$.

Карпати Дрім займається продажем ділянок у горах Карпат. За останні 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у лісах Західної України. У Карпатський край за останні 10 років переїхало багато людей, тому що їхня діяльність пов'язана з роботою інтернет-продажів. Інші клієнти купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти та щільної заселеності багатомільйонних міст.

Ще одна категорія потенційних інвесторів - для інвестування та розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або спорудження котеджу в горах, з подальшою тому, що це дуже прибутково останнім часом, тому що людей готових купити готове та сучасне будівництво більше ніж варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах.

Все свідчить про те, що Карпатський регіон розширюється, спостерігаючи різні події у світі. Готові почути Ваш запит на землю чи котеджний комплекс у Карпатах та зробити на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо на Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах