Три
земельні ділянки в с. Красник
49 сотих 70000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Земельні ділянки в с. Красник
Продаються три ділянки у мальовничому с. Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області. Площа першої ділянки 11 сотих- під будівництво, з краєвидом на Чорну гору та г. Кострич ( можливо купити окремо). Розташована на рівнині, відкривається захоплюючий краєвид на г. Кострич. На ділянці ростуть декілька дерев. Поруч є сусіди.

Площа другої ділянки становить 25 сотих- під будівництво, зі старим будинком (4000$ окремо, можливо і не купляти його). Є старий будиночок та господарські будівлі. Підведена електрика. Є вода. Обгороджена парканом. Туалет на вулиці.

Третя ділянка площею 24 сотих в деревах та межує з річкою. Внизу тече річка. Поруч є сусіди. Заїзд цілий рік.

Ціна 70000$.

Karpaty Dream займається продажем ділянок в горах Карпат. За останні 20 років ми робимо підбір ділянок тим, хто звернулися до нас, покупцям підбирати одні з кращих земельних ділянок в горах Західної України. У Карпатський край в останні 10 років вирішили переїхати багато сімейних пар так, як їх зайнятість пов'язана з роботою по інтернету. Інші люди набувають землю в Карпатах, їдучи від суєти і напруги великих міст. Інша категорія потенційних клієнтів-для інвестування і розвиток туристичних бізнес напрямків в Карпатах, або зведення котеджів в гірській місцевості, з подальшим перепродажем, що дуже вигідно в наш час, адже людей готових купити готове і сучасне будівництво перевищує пропозиції. Все зводиться до того, що Карпатський регіон набуває іншого вигляду, незважаючи на різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котедж в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Задавайте питання і чекаємо Вас в гості, допомагаємо зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах