+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Три котеджі по 230 м²
у селі Красник
260 000$/од.
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Три котеджі у селі Красник по 230 кв.м

У продажу три дерев'яні котеджі у Карпатах, в селищі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області. Площа кожного будинку 230 кв.м, з яких 30 кв.м це тераса. До кожного будинку йде земельна ділянка 20 сотих. Загальна площа землі, на якій розташовані три двоповерхові котеджі становить 70 сотих.

Є вихід до річки Чорний Черемош, краєвид на Чорногірський хребет, під'їзна дорога цілий рік, до асфальту приблизно 2 км. У будинку 2 каміни на кожному поверсі, 2 санвузли. Дах-металочерепиця. До будинку підведено по 20 кВ.т. Опалення електричне, але його потрібно зробити.

Ціна за один котедж 260 000$.

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах