+380982442447
Три ділянки у Верховині
10 сотих-12 000$
25 та 42 соті 800$ за сотий
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянки у селищі Верховина 10, 25 та 42 соті
Продаються земельні ділянки в Карпатах, смт Верховина, присілок Слупійка.

Три ділянки та посередині свій ліс, через кожну з них проходить потічок, також є світло, ліс, скеля, річка і навіть джерело з (сірководневою водою). Призначення ділянок під ведення сільського господарства.

Площа: 10, 25 і 42 соті. З ділянок можна побачити Верховину, селище Бережницю та річку Чорний Черемош.

Ділянка площею 10 сотих йде в оренду на 50 років, тому що це прибережна зона. До землі є ґрунтова дорога, при потребі можна буде зробити дорогу та перевести ділянки під будівництво

Ціна за ділянку 10 сотих: 12 000$.
Ціна за ділянки 25 та 42 соті: 800$ за сотий.

Карпати Дрім займається продажем ділянок у горах Карпат. За останні 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у лісах Західної України. У Карпатський край за останні 10 років переїхало багато людей, тому що їхня діяльність пов'язана з роботою інтернет-продажів. Інші клієнти купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти та щільної заселеності багатомільйонних міст. Ще одна категорія потенційних інвесторів - для інвестування та розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або спорудження котеджу в горах, з подальшою тому, що це дуже прибутково останнім часом, тому що людей готових купити готове та сучасне будівництво більше ніж варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Все свідчить про те, що Карпатський регіон розширюється, спостерігаючи різні події у світі. Готові почути Ваш запит на землю чи котеджний комплекс у Карпатах та зробити на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо на Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах