+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Триповерховий котедж
у селі Славське
192 м² 175 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Триповерховий котедж 192 м² у смт Славське

Продається унікальний котедж із готовим бізнесом у селищі Славське, Сколівського району, Львівської області.

Загальна площа: 192 м². Котедж триповерховий, побудований зі зрубу, а всередині є сім кімнат.

Облаштований повністю устаткованою кухнею, зручними меблями та затишними спальнями, що забезпечить комфортний та приємний відпочинок після активного дня. Опалення електричне.

Площа земельної ділянки становить 5 сотих.

Даний котедж є ідеальним варіантом для тих, хто любить активний та здоровий спосіб життя, адже за 50 метрів є гірськолижний комплекс, який працює цілорічно.
Його можна використовувати як для власного проживання, так і для здачі в оренду подобово.

Він має хорошу репутацію та високу оцінку 4.7 із 5, що привертає увагу багатьох туристів. Власники здають котедж в оренду з 2010 року.

Ціна: 175 000$

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії котеджу
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах