+380982442447
Ділянка у селі Красник
210 сотих 150 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Сім ділянок різної площі у селі Красник

На одному плато продаються 7 ділянок у селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області. Площа від 9 до 56 сотих.
Загальна площа складає 210 соток. Деякі ділянки з призначенням- під будівництво.

На ділянці ростуть декілька дерев. Також є два старих будинки, у яких раніше проживали люди та господарські споруди. Поруч живуть сусіди. Навколо чудовий краєвид на Чорногірський хребет.

На другій ділянці є будиночок на півтора поверху з терасою. Підведено електрику, є вода. Під'їзд ґрунтова дорога. Також відкривається захопливий краєвид на село Красник, Чорногірський хребет, річку Чорний Черемош.
Документи всі в порядку.

На одній ділянці, площею 25 сотих, розташовані 2 будинки.

Ціна 150 000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат.
Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті.

Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію.

Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах