+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Садиба понад 1200 кв.м
село Верхній Ясенів
1 400 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Садиба понад 1200 кв.м у селі Верхній Ясенів

Продаж садиби в Карпатах із чотирма житловими будинками, спорудами для відпочинку і ведення господарства понад 1200 кв.м, з площею землі 35 сотих. Знаходиться у селі Верхній Ясенів, Верховинського району, Івано-Франківської області. Початок будівництва з 2008 року (частина будов 2020 р).

Садиба розташована на горі, з іншого боку якої є відомий туристичний під'їзд до природної пам'ятки "Писаний камінь"-місце сили. Навколо садиби смерековий ліс, вид на Чорногірський хребет, сільське пасовисько, на якому 1 раз на рік проводиться фестиваль "Полонинське літо". До лижних трас Буковелю близько 50 хв автомобілем новою, асфальтованою дорогою, яка тягнеться через ліси по Кривопільському перевалі 1013 м над рівнем моря. Це ексклюзивний відпочинок далеко від сторонніх очей, де часто зупиняються публічні люди із сім'ями.

Ціна: 1 400 000$.

На території садиби 4 будинки, критий басейн 5*10 м, складські будови, сіновал, 3 альтанки, мангальні, гараж, 2 котельні, погріб, літня кухня, тераси.

  • Котедж має 2 поверхи+цоколь: 8 номерів з окремими санвузлами, балкони, кухня, зал-їдальня, комора, котельня. Загальна площа: 300 кв.м.

  • Будинок із каміном має 5 поверхів: 6 спалень, великий хол, камінний зал, їдальня, ігрова кімната, 2 оглядові кімнати в башті на 4-5 поверхах, 4 санвузли (є джакузі). Площа 1 і 2 поверхів: 310 кв.м, а 3,4,5 поверхів 40 кв.м. Загальна площа: 350 кв.м.

  • Будинок із банею і каміном має два поверхи: 4 кімнати, лоджії, зал-гостьова, баня в некорованій липі, 2 санвузли, ванна кімната, 2 тераси, складське приміщення. Загальна площа: 132 кв.м.

  • Будинок для обслуги із дерев'яною пічкою має 2 поверхи: 4 кімнати, 2 санвузли (пральна, склад текстилю). Загальна площа: 70 кв.м.

  • Будова критого басейну 5*10 м: тамбур, басейн (трамплін, протитечія, водоспад, гірка), санвузол, кімната для переодягання, 2 кладові, насосна, тераса для засмаги, сонячні генератори для нагріву води на даху (електро, дров'яний та від сонячних генераторів обігрів на вибір). Загальна площа: 126 кв.м.

  • Окремий будинок для господарських потреб має 1 поверх: 1 кімната, горище, великий піднавіс. Загальна площа: 14 кв.м.

Також на території є: літня кухня площею 20 кв.м, підвал площею 18 кв.м, альтанка утеплена із буржуйкою площею 35 кв.м, альтанка з сіновалом площею 50 кв.м, мангальна споруда для приготування страв на вогні площею 15 кв.м.

Гараж на 1 авто з котельнею площею 40 кв.м (два твердотопливні котли 150 кВт і 40 кВт, 2 електокотли 21 кВт і 40 кВт), дроворуби. Паркомісця на території поблизу будинків. Водозбірник утеплений, лита бетонна споруда з бочками на 18 куб.м води, 5 криниць для забору води.

В задану ціну входять меблі, сантехніка, текстиль, кухонний посуд, освітлювальні прибори-все для ведення туристичної діяльності з першого дня придбання, окрім предметів мистецтва і антикваріату. Є всі необхідні комунікаці: 2 точки wi-fi (інтернет роздається по всій території), сучасні камери спостереження, протипожежна сигналізація, вуличне освітлення.

Будівництво усіх споруд на території виконано з екологічно чистих матеріалів (брус, зруб, дошка, гонта, камінь). Будинки надійно утримують тепло взимку, а влітку-прохолоду.

Садиба може обслуговуватися однією людиною. Може вміщувати одночасно до 40 осіб, у цьому випадку достатньо 2 поварів, 2 помічників поварів, 2 прибиральниці, 1 чоловік по догляду за територією.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах