Садиба
на Кривопільському перевалі
200000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Садиба на Кривопільському перевалі

Продається садиба на Кривопільському перевалі у Верховинському районі. Загальна площа з терасами 239 кв.м., опалювальна-200 кв.в., сюди не входить котельня та підвал. Розташована на 12 сотих землі. Двоповерхова будова із їдальнею, котельнею, підвалом, кухнею, є санвузол на першому та другому поверсі та 4 кімнати на другому поверсі.

Садиба працює цілий рік. Навколо чисто та доглянуто. Безпроблемний під'їзд цілий рік, до асфальту приблизно 600 м. Також садиба обгороджена парканом. Навколо чудовий краєвид на полонини.

Ціна 200000$.

Карпати Дрім займається підбором нерухомості з наступним продажем будинків в горах Карпат.
За минулі двадцять років ми робили підбір ділянок звернулимся до нас майбутнім власникам нерухомості купувати, кращі з кращих земельних ділянок в лісах Західної України. У Карпатський край в останні 10 років вирішили переїхати велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет продажів. Ще бувають люди купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти і тиску великих міст. Інша категорія потенційних інвесторів-для інвестування і розширення туристичних бізнес-проектів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, з огляду на те, що людей готових купити готове і сучасне будівництво вище зазначених варіантів задовільняють запит на придбання землі в Карпатах . Це говорить і призводить до того, що Західна частина України розвивається, з огляду на мінливі ситуації в світі. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і запропонувати підбір пропозицій. Телефонуйте і раді будемо бачити в горах Карпатського регіону, допомагаємо зберегти Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах