+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Садиба 239 кв.м
на Кривопільському перевалі 170 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Садиба 239 кв.м на Кривопільському перевалі

Продається садиба на Кривопільському перевалі у Верховинському районі. Загальна площа з терасами 239 кв.м, опалювальна-200 кв.м, сюди не входить котельня та підвал. Розташована на 12 сотих землі. Двоповерхова будова із їдальнею, котельнею, підвалом, кухнею, є санвузол на першому та другому поверсі та 4 кімнати на другому поверсі. Садиба працює цілий рік. Навколо чисто та доглянуто. Безпроблемний під'їзд цілий рік, до асфальту приблизно 600 м. Також садиба обгороджена парканом. Навколо чудовий краєвид на полонини.

Ціна за садибу 170 000$.

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в селі Красник, ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються шикарні картини. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.

Також можна зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при покупці будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних інтернет-ресурсах. Втілюйте свої мрії спільно з нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах