+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Садиба на вершині гори 375 м² 200 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Садиба 375 м² на вершині гори

Продається ексклюзивна садиба на вершині гори, Вижницького району, Чернівецької області.

На ділянці площею 1,3 га розміщений триповерховий котедж площею 195 м². Також на території є автентична гуцульська хата 1829 року площею 180 м², стайня та генераторна.

Садиба повністю автономна, джерельна вода проведена на ділянку та заведена в котедж, електрика від сонячної електростанції та генератора (генераторна збудована окремо на відстані від котеджу) 3 кВт.г.

До асфальтованої дороги приблизно 10 км, під'їзд позашляховиком. Від міста Чернівці 80 км, до Драгобрата також 80 км по трасі і зверху видно гору Говерлу.

Всі документи готові, затверджено план розбудови Буковелю, а дана ділянка розташована поблизу. З садиби відкривається неперевершений краєвид.

Ціна: 200 000$

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в селі Красник, ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються шикарні картини. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.

Також можна зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при покупці будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних інтернет-ресурсах. Втілюйте свої мрії спільно з нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах