+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Ресторан 268 кв.м у місті Івано-Франківськ
450 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ресторан 268 кв.м у місті Івано-Франківськ

Продається ресторан у місті Івано-Франківськ, Івано-Франківської області. Загальна площа: 268 кв.м. Рік побудови: 2012 р. Будинок новобудова, стіни із цегли, фасад скляний, дах металочерепиця, підлога із керамічної плитки, є ліфт. Ресторан спеціалізується на проведенні бенкетів і фуршетів.

Елегантний інтер'єр закладу витриманий у класичному стилі – пастельні відтінки, куполоподібна стеля, дорогий текстиль. Є всі необхідні комунікації: електрика, газ, інтернет/ТВ, центральна вода та каналізація. Також залишаються всі меблі. З тераси, розташованої на шостому поверсі будівлі, відкривається панорамний краєвид на Івано-Франківськ.

Ціна за ресторан 450 000$

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів.

Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні.

Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії ресторану
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах