+380982442447
Ділянка у селі Красник
8 сотих 25 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 8 сотих у селі Красник

Продається хороша земельна ділянка у мальовничому селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області.

Площа ділянки: 8 сотих. Призначення ділянки під будівництво. Земля обгороджена дерев'яним парканчиком і сіткою. Є заїзд через металеві ворота. Раніше на ділянці був будинок його розібрали й залишився фундамент, який можна використати для нової будівлі. Документи на будинок є.

Підведена джерельна вода (круглий рік, безліміт) і трифазна лінія електропередач. Також на території є альтанки, навіс із мангалом, ростуть туї, смереки та кущі. Під'їзд до ділянки цілорічний на легковому авто, що важливо в гірській місцевості.

Відмінне місце розташування для бізнес-ідеї, адже неподалік знаходиться гірничо-лижний підіймач в селі Ільці. З ділянки відкривається чудовий краєвид на річку Чорний Черемош і Чорногірський хребет.

Ціна за всю ділянку 25 000$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст.

Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах.

Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах