+380982442447
Ділянка у селі Красник
2 га 200 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка 2 га у селі Красник
Продається земельна ділянка у Карпатах, село Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області, розташована під горою Кострич.

Загальна площа: 2 га. На ділянці є як рівнина, так і схил, ростуть берези, смереки. Поблизу є джерело, яке навіть взимку не замерзає. Вода тут чиста і джерельна.

Краєвид місцевості не залишить байдужим жодного поціновувача гірської красоти. Ділянка обгороджена парканом, Під'їзд є, але потрібно доробити 200-250 м. Поруч живуть одні сусіди. З ділянки відкривається неймовірний краєвид, Верховина як на долоні.


Можна купити землю поблизу площею до 10 га.
Ціна за всю ділянку 200 000$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст. Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах. Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні. Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах