Втілюємо мрії в реальність!
Котеджі в селі Кривопілля 72 кв.м. 40000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Котеджі в селі Криворівня

Продаються два двоповерхових котеджі в Карпатах, готових до цілорічного проживання в селі Криворівня (путівець Бережниця), Верховинського району. Площа котеджу 72 кв.м. Розташовані на облаштованій земельній ділянці 5 сотих з прекрасним видом на гори і ліс. У будинок заведена джерельна вода-вважайте, що нескінченна вода в будинку на всі потреби.

Трифазне підключення до кожного котеджу. Два види опалення-електричне та камін, розташований на першому поверсі на кухні. У санвузлі окремо розташована сауна. Інтернет-оптоволокно.

Нижче будинків протікає гірська річка. До асфальтованої дороги Р-24 (с.Татарів- Кам'янець-Подільський). Документи на будинок і на землю підготовлені до продажу.

ВАРТІСТЬ: 40000$

Купити котедж в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має давню історію і спадщину. У цій області унікальна аура, яка подобається потенційним покупцям. У цьому місці немає життєвої напруженості, але є безліч архітектурних об'єктів, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Роблячи вибір купити будинок в серці Гуцульщини, недалеко до гірничо-лісовому масиву, де перед вами відкриються чудові простори. Є пропозиції про придбання дачних ділянок, поблизу до річки.

Також у продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими. Ще можливо вибрати самим, де вам найбільш зручно проживати - в межах міста або купити будинок в лісі, за територією населеного пункту. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант будинку, який підійде під ваші запити. Крім допомоги в пошуку, ми надаємо широкий комплекс послуг, в тому числі юридичний супровід покупки. Це скорочує ваші ризики при купівлі нерухомості. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самостійно на різних джерелах. Реалізовуйте свої мрії разом з нами!