Втілюємо мрії в реальність!
ПРОДАН
Котедж в Карпатах
70 кв.м. 27000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Опис:

Продається котедж в Карпатах. Абсолютно новий невеликий одноповерховий котедж з дерева, розташований на земельній ділянці площею 8 сотих. Територіально знаходиться поблизу міста Косів. Площа становить 70 кв.м. Повністю готовий до проживання.

Внутрішнє оздоблення будинку-вагонка.

Дах-металочерепиця.

ВАРТІСТЬ: 27000 $

Купити дачу в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. Тут цілюща атмосфера, вона подобається нашим покупцям. У цьому місці немає міської суєти, але є багато архітектурних об'єктів, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в Івано-Франківській області недалеко до лісового масиву, де перед вами розкриваються мальовничі простори. Є пропозиції з продажу гірських ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю укомплектованою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими іншими предметами для максимального розслаблення і відпочинку.

Ще можливо зробити вибір самим, де Вам або сім'ї найзручніше проживати - в межах селища або купити будинок за територією населеного пункту. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім допомоги в пошуку, ми надаємо широкий комплекс послуг, в тому числі юридичний супровід покупки. Що мінімізує ваші побоювання при придбанні будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самим на різних джерелах. Створюйте свої бажання спільно з нами!