ПРОДАНИЙ!
Дім в Карпатах
30 кв.м. 40000 $
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Опис:

Продається однокімнатний будиночок з циліндричного бруса, площею 30 кв.м. Будиночок розташований на 24 сотих, у Верховинському районі, Івано-Франківської області. Ділянка межує з лісом.

Призначення ділянки-під будівництво житлового будинку.

У будинку створені всі умови для постійного проживання. У будинку одна кімната, площею 13 кв.м., ванна кімната -3 кв.м., тераса- 13 кв.м. На кухні вся необхідна для життя побутова техніка фірми Bosch (електродуховка, холодильник, витяжка і газова поверхня) . У будинку 4 спальні місця.

Буржуйка при вході, меблі, пральна машинка, бойлер, унітаз, сонячна панель і бензиновий генератор.

Дах виготовлений із металочерепиці. Енергозберігаючі вікна та двері склянні для панорамного виду на хребет Чорногорський, який розташований між г. Говерла та горою Піп Іван.

Поруч з будинком розташований сарай, який можна використовувати для зберігання дров на зиму.

ВАРТІСТЬ: 40 000 $


Купити котедж в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. Тут унікальна аура, яка подобається потенційним покупцям. У цьому місці немає міської суєти, але є велика кількість архітектурних об'єктів, які закохує своєю красою, а також театрів і музеїв. Роблячи вибір купити будинок в Івано-Франківській області ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються мальовничі простори. Є пропозиції про придбання лісових ділянок, неподалік до річки.


Також у продажу завжди є котеджі з повністю укомплектованою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими. Також можливо зробити вибір самим, де Вам або сім'ї найзручніше проживати - в межах міста або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допомагаємо вибрати правильніший для Вас варіант нерухомості, який підійде під ваші критерії. Крім допомоги в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, в тому числі юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при придбанні котеджу. Наші менеджери нададуть всю свіжу інформацію про об'єкт, вам не доведеться шукати все самим на різних джерелах. Створюйте свої мрії спільно з нами!