Втілюємо мрії в реальність!
Триповерховий
дім в горах 167 кв.м. 130000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок у селі Микуличин

У продажу триповерховий будинок розташований в курортному місці-село Микуличин. Його можна використовувати як для житла, так і для ведення бізнесу. Розташування від гірськолижного курорту Буковель-15 км. Площа: 167 кв.м.

На першому поверсі: кухня-студія, ванна кімната, коридор з коморою, спальня. Другий поверх: коридор з кухнею, їдальня, дві кімнати, в кожній з яких є душ і туалет. Третій поверх: коридор, дві кімнати в яких є туалет і душ, комора.

Під першим поверхом розташована котельня. Котел на дровах. Біля котельні розташоване приміщення з окремим входом. Своя свердловина з тридцятиметровою глибиною. Власний заїзд на територію з головної дороги.

На земельній ділянці є гойдалка, велика дерев'яна альтанка, велике приміщення для дров. До річки відстань 100 метрів. До лісу 200 метрів.

ВАРТІСТЬ: 130 000$

Купити будинок в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має багату історію і спадщину. У цій області цілюща аура, яка подобається нашим покупцям. Тут немає зайвої суєти, але є багато архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в Івано-Франківській області ближче до гірничо-лісовому масиву, де перед вами розкриваються мальовничі пейзажі. Є пропозиції про придбання лісових ділянок, поблизу до річки. Також у продажу є котеджі з повністю укомплектованою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими. Також можливо зробити вибір самим, де Вам або сім'ї більш комфортно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту.

Ми допоможемо підібрати більш правильний для Вас варіант будинку, який підходить під ваші запити. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо широкий комплекс послуг, в тому числі юридичний супровід покупки. Це скорочує ваші ризики при придбанні нерухомості. Наші менеджери дадуть всю потрібну інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самим на різних інтернет ресурсах. Створюйте свої бажання разом з нами!