Втілюємо мрії в реальність!
Двоповерховий
дім в Карпатах
119 кв.м. 35000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Двоповерховий будинок в Карпатах

Земельна ділянка 17 сотих, на якій розташований двоповерховий будинок під внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. Будинок будували для себе, в будинку 5 кімнат, роздільний санвузол. До будинку підведені: газ, електрика, центральний водопровід і водовідведення, асфальтована дорога з тротуаром з тротуарної плитки. Відстань до центральної траси Івано-Франківськ-Буковель- 300 м.

Поруч з будинком також розташована ділянка в 17 сотих на продаж.

Неподалік від будинку є дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, гори і річка, ліс. Документи в порядку на будинок і на земельну ділянку.

ВАРТІСТЬ: 35 000$

Придбати будинок в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має давню історію і спадщину. У цій області цілюща аура, яка подобається потенційним покупцям. Тут немає зайвої напруженості, але є безліч архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити будинок в Івано-Франківській області недалеко до гірничо-лісовому масиву, де перед вами розкриваються шикарні картини. Є варіанти про придбання дачних ділянок, поблизу до річки. Також у продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими. Також можливо зробити вибір самим, де вам зручніше відпочивати - в межах села або купити будинок за територією населеного пункту.

Ми допоможемо вибрати найбільш правильний для Вас варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо широкий спектр послуг, в тому числі юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші ризики при покупці котеджу. Наші менеджери нададуть всю потрібну інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самим на різних джерелах. Втілюйте свої мрії разом з нами!