Втілюємо мрії в реальність!
Дім в Карпатах
220 кв.м. 45000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 220 кв.м.у Карпатах

Двоповерховий будинок з мансардою під оздоблювальні роботи, розташований на земельній ділянці 10 сотих. Гірське свіже повітря, зоряне небо, в окрузі-тихо. Будинок під внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. Прекрасний варіант під готель. Мансардний поверх можливо використовувати під кімнати. Другий поверх, також під кімнати відпочинку та два санвузли. На першому поверсі розмістити бар-ресторан для відвідувачів.

Є документи, як на будинок, так і на земельну ділянку. Будинок знаходиться в красивому місці Карпатських гір.

Загальна площа будинку 220 кв.м. з дев'ятьма кімнатами.

ВАРТІСТЬ: 45 000$

Купити котедж в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має багату історію і спадщину. У цій області цілюща атмосфера, яка подобається нашим покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є безліч архітектурних об'єктів, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити будинок в Івано-Франківській області недалеко до лісового масиву, де перед Вашими очима відкриються мальовничі пейзажі. Є пропозиції з продажу дачних ділянок, поблизу до річки. Також у продажу завжди є котеджі з повністю укомплектованою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими. Також можливо вибрати самим, де вам найбільш комфортно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту.

Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант котеджу, який підходить під ваші потреби. Крім допомоги в пошуку, ми надаємо широкий комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при покупці нерухомості. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде шукати все самим на різних джерелах. Реалізовуйте свої мрії спільно з нами!