Втілюємо мрії в реальність!

Дім в Карпатах
308 кв.м 64000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 308 кв.м. в селі Дзвиняч

Двоповерховий будинок в селі Дзвиняч, Богородчанського району із загальною площею 308 кв.м., житловою площею 118 кв.м., побудований на земельній ділянці 22 соті. Будинок в житловому стані з 5-ма кімнатами. Підведені комунікації: газ, електрика, вода, септик. Стіни викладені з цегли. Покрівля-металочерепиця. Опалення індивідуальне- газове.

Підсобні приміщення. Є цоколь, ванна кімната, підвал, камін, гараж. На цокольному поверсі-гараж з площею 29 кв.м. Комора, майстерня 14.4 кв.м., котельня, приміщення в якому планується сауна. У дворі є літня кухня з газовим опаленням і грубкою на дровах.

До будинку веде асфальтована дорога. В межах пів кілометра, знаходиться відділення банку, школа, аптека, банкомат, пошта, магазин. Ліс і озеро, розташовані в межах 1 км. від дому.

Вартість: 64 000 $

Купити двоповерховий будинок в Карпатах в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має багату історію і спадщину. Тут цілюща аура, яка подобається потенційним покупцям. Тут немає міської напруженості, але є безліч архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Роблячи вибір купити будинок в Івано-Франківській області недалеко до гірничо-лісовому масиву, де перед Вашими очима відкриються мальовничі простори. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. Також у продажу завжди є котеджі з повністю укомплектованою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими іншими предметами для максимального розслаблення і відпочинку. Також можливо зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах села або купити будинок за територією населеного пункту.

Ми допомагаємо вибрати правильніший для Вас варіант нерухомості, який підійде під ваші потреби. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо широкий спектр послуг, включаючи юридичний супровід угоди, що мінімізує ваші ризики при придбанні будинку. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде шукати все самостійно на різних інтернет ресурсах. Реалізовуйте свої мрії спільно з нами!