Втілюємо мрії в реальність!
Дім в Карпатах
60 кв.м. 26000$

ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 60 кв.м.

Будинок розташований на земельній ділянці 30 сотих в центрі Карпатських гір, на висоті 1200 метрів над рівнем моря. Свіже повітря, зоряне небо, прекрасний вид на гори і пагорби. Загальна площа будинку складає 60 кв.м. Відстань до смт. Верховина становить 15 км. Будинок півтораповерховий, з дерев'яними стінами. Є підсобні приміщення. Санвузол на вулиці.

ВАРТІСТЬ: 26000$

Купити котедж в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. Тут унікальна атмосфера, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає зайвої суєти, але є безліч архітектурних об'єктів, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в Івано-Франківській області недалеко до гірничо-лісовому масиву, де перед Вашими очима розкриваються чудові пейзажі. Є варіанти про продаж гірських ділянок, поруч до річки. Також у продажу є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами. Ще можна зробити вибір самим, де вам комфортніше відпочивати - в межах міста або купити будинок за межами населеного пункту.

Ми допомагаємо вибрати найбільш оптимальний варіант будинку, який підходить під ваші потреби. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний спектр послуг, включаючи юридичний супровід покупки, що скорочує ваші побоювання при придбанні котеджу. Наші менеджери нададуть всю свіжу інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самостійно на різних джерелах. Реалізовуйте свої мрії спільно з нами!