Втілюємо мрії в реальність!
Дім в Карпатах
135 кв.м. 110000$

ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок в Карпатах

Двоповерховий будинок з пінобетону і дерева розташований на земельній ділянці
12 сотих на березі річки. Будинок побудований в 2007 році. Гірський чисте повітря, зоряне небо і звуки живої природи. Підведені комунікації: електрика, вода. Опалення індивідуальне, складається з каміна і електрокамінів.

Будинок складається із 2-х поверхів, на яких розміщуються 5 кімнат, 2 санвузли та кухня на першому поверсі. Знаходиться в 19 км від смт. Верховина,
Івано-Франківської області. Поруч обсерваторія, гора Піп Іван. Вода і каналізація автономні.

Є документи, як на будинок, так і на земельну ділянку.

ВАРТІСТЬ: 110 000$

Купити котедж в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. Тут унікальна атмосфера, яка подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних об'єктів, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Роблячи вибір купити будинок в Івано-Франківській області ближче до лісового масиву, де перед вами розкриваються чудові простори. Є пропозиції про придбання дачних ділянок, поруч до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами. Також можна зробити вибір самим, де Вам або сім'ї найзручніше проживати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту.

Ми допомагаємо вибрати правильніший для Вас варіант котеджу, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо широкий комплекс послуг, в тому числі юридичний супровід покупки. Це скорочує ваші побоювання при покупці котеджу. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних джерелах. Створюйте свої мрії спільно з нами!