Втілюємо мрії в реальність!
Дачний
будиночок в Карпатах 10 сотих 9000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок в селі Верхній Ясенів

Будиночок знаходиться в найкрасивішому куточку Карпат, в селі Верхній Ясенів. В 13 км від смт. Верховина, до Буковелю 60 км, до Чернівців 90 км.

Електрика, пічне опалення, прямокутна форма ділянки в 10 сотих. Господарське приміщення. Хороший під'їзд до ділянки. До центральної дороги 200 метрів.

Ліс в 20 метрах, поруч і джерело з джерельною водою. Чисте повітря і тихе місце. Прекрасний варіант для дачі в Карпатах. Район забудовується новими будинками. Земельна ділянка приватизована. Всі необхідні документи готові до продажу.

ВАРТІСТЬ: 9000$

Купити будинок в Івано-Франківській області.

Івано-Франківська область має давню історію і культуру. Тут унікальна аура, яка подобається нашим покупцям. У цьому місці немає життєвої напруженості, але є багато архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Роблячи вибір купити котедж в Івано-Франківській області ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються мальовничі картини. Є пропозиції про придбання дачних ділянок, поруч до річки. Також у продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами. Ще можливо зробити вибір самим, де вам найбільш комфортно жити - в межах міста або купити будинок за територією населеного пункту.

Ми допоможемо підібрати найбільш правильний для Вас варіант котеджу, який підходить під ваші запити. Крім допомоги в пошуку, ми надаємо повний спектр послуг, включаючи юридичний супровід покупки, що скорочує ваші побоювання при придбанні котеджу. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самим на різних джерелах. Реалізовуйте свої мрії спільно з нами!