+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Квартира у місті Яремче 45 кв.м 75 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Квартира 45 кв.м у центрі міста Яремче

У продажу квартира у Карпатах, у центрі міста Яремче, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Площа: 45 кв.м. Квартира із необхідними комунікаціями та готова до проживання. Є передпокій, санвузол об'єднанний, біде. Кухня-студія, побутова техніка, піч, та газовий котел (опалення може бути газовим). Тепла підлога на кухні, у їдальні не прокладені труби, тепла підлога. Також є підвальне приміщення.

Залишаються усі меблі та побутова техніка, посуд. Квартира утеплена та шумоізольована з енергоощадними вікнами та двома дверима. Можливо використання, як для себе, так і для невеличкого бізнесу. До асфальтованої дороги 20 метрів, але при цьому навколо тиша та не чути шум від машин!

Ціна: 75 000$.

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах