+380982442447
Ділянка у селі Кривопілля
60 сотих 1200$ сотий
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 60 сотих у селі Кривопілля

Продається земля в Карпатах, село Кривопілля, Верховинського району,
Івано-Франківська область.
Площа ділянки: 60 соток. Призначення-під ОСГ. На ділянці ростуть 3-6 річні смереки. Ділянка має невеликий ухил. Асфальтна дорога розташована на відстані 1500 метрів. 1 км - це грунова дорога яку необхідно робити.

Поруч до продажу є ділянка 50 соток, яка межує з лісом лісгоспу. Вид з ділянок на 180 градусів і видно такі гори як Говерла та Петрос!

Без сусідів, бо нема під'їзної дороги. А це закономірність. Є дорога-є сусіди, немає дороги-немає сусідів.

Ціна за сотий 1200$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажі ділянок в привабливих Карпатах. За минулі 20 років ми намагаємося допомогти клієнтам, які звернулися до нас, купувати одні з кращих земель в лісах Західної України. В наш регіон уже переїхали люди, чия сфера діяльності пов'язана з роботою через інтернет. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах їдучи від суєти та тиску великих міст.

Інша категорія наших покупців для інвестування і розширення заснованих на здачі нерухомості в горах відпочивальних бізнес-планів в Карпатах, або будівництва котеджного комплексу в лісі, з подальшим продажем - це дуже вигідно в наш час, через те, що зростає запит на придбання землі в Карпатах. Адже все розвивається до того, що Карпатський регіон розвивається, всупереч мінливим подіям в Україні.

Ми готові почути Ваш запит на земельну ділянку або котеджний комплекс в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо заощадити Ваші час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах