+380982442447
Ділянка у селі Кривопілля
8.5 га 1 700 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 8.5 га у селі Кривопілля

Продається велика земельна ділянка у селі Кривопілля, Верховинського району,
Івано-Франківської області.

Площа: 8.5 га. На ділянці є як рівна частина, так і схил. Ростуть дерева та є викопана криниця. Межує з лісом. Поруч немає сусідів. Навколо захопливий краєвид на гору Петрос та Говерлу.

Підведена вода з лісу, недалеко є стовпи з електрикою, інтернет.

Унікальна ділянка яка має рівну частину, схил, смереки, неймовірний вид на Буковельські гори, межує з Ворохтянським заповідником.

Має вихід до лісу з трьох сторін!

Ціна за всю ділянку 1 700 000$.

Karpaty Dream займається продажем котеджів в лісах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо тим, хто вибрали нашу компанію, клієнтам купувати кращі з кращих земельних ділянок в горах Західної України. В наш регіон в останні 10 років переїхали велика кількість сімей, чия зайнятість пов'язана з роботою по інтернету. Інші люди переоформлюють на себе землю в Карпатах, їдуть від суєти і тиску галасливих міст.

Інша категорія готових до придбання клієнтів- для вкладення і розширення туристичних бізнес-планів в Карпатах, або зведення котеджів в лісі, з подальшим продажем, адже це дуже вигідно в наш час, так як людей готових купити готове і сучасне будівництво більше варіантів, задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це говорить і призводить до того, що Карпатський регіон набуває іншого вигляду, з огляду на мінливі ситуації в світі.

Ми готові розглядати Ваш запит на земельну ділянку, або котедж в Карпатах і зробити підбір вартих уваги пропозицій. Пишіть і чекаємо Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах