+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Два котеджі у селі Криворівня, 72 кв.м
$35 000
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Опис:

Продаються два двоповерхові котеджі в Карпатах, село Криворівня (путівник Бережницею), Верховинський район, Івано-Франківська область.

Площа кожного по 72 кв. Електрика-три фази.
Два види опалення: електричне та камін, розташований на першому поверсі на кухні. У ванній кімнаті є окрема сауна. Інтернет-оптоволокно.

Котедж розташований на земельній ділянці 5 соток з чудовим краєвидом на гори та ліс. У будинку проведено джерельну воду, тому врахуйте, що в будинку є нескінченна вода для всіх потреб. Готовий до цілорічного проживання.

Внизу тече гірська річка. До асфальтованої дороги Р-24 (селище Татарів-Кам'янець-Подільський). Документи на будинок та землю підготовлені до продажу.

Ціна: 35 000 доларів США.

Івано-Франківська область має давню історію та спадщину. Цей район має унікальну ауру, яка приваблює потенційних покупців. Тут немає життєвої напруги, але є безліч архітектурних об'єктів, що зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Вирішивши купити будинок у самому серці Гуцульщини, неподалік гірсько-лісового масиву, де перед вами відкриються чудові простори. Є пропозиції щодо купівлі дачних ділянок біля річки.

Також завжди у продажу є котеджі з повністю готовим внутрішнім оздобленням, меблями, басейном, цистерною та ін Ще можна вибрати, де вам зручніше жити – в межах міста або купити будинок в лісі, за межами населеного пункту. Ми допоможемо вам вибрати найбільш оптимальний варіант будинку, який буде відповідати вашим потребам. Крім допомоги у пошуку, ми надаємо широкий спектр послуг, включаючи юридичний супровід покупки.

Це знижує ваші ризики при купівлі нерухомості. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самостійно з різних джерел. Реалізуйте свої мрії разом із нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах