+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у передмісті міста Косів 80 кв.м
45 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 80 кв.м у передмісті міста Косів

Продається будинок у передмісті міста Косів, Косівського району, Івано-Франківської області.
Площа: 80 кв.м. Навколо тиша, спокій та затишок, до Косова 4 км. Площа ділянки 115 сотих. Призначення: 24 соті під будівництво, а 91 сота під ОСГ. Будинок чистий та охайний, одноповерховий, є три кімнати та підсобне приміщення.
Підведено світло, є криниця з водою. Ділянка рівна та доглянута, межує з лісом та невеликим струмком. На подвір'ї є сад та господарські споруди. До центральної дороги приблизно 2 км.

Ціна за будинок 45 000$

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв.
Можна купити котедж в селі Красник, ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються шикарні картини. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.

Також можна зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки.
Це мінімізує ваші побоювання при покупці будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних інтернет-ресурсах. Втілюйте свої мрії спільно з нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах