+380982442447
Ділянка у селі Яблуниця
1 га 170 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 1 га у селі Яблуниця

Продається земельна ділянка у селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області.

Загальна площа: 1 га. Призначення під будівництво.
На ділянці ростуть 10-15 річні смереки, межує з працюючим підймником, але працює він, коли є сніг. Немає установок для штучного снігу. Поруч є стовпи з 3 фазною електрикою і едина ділянка, на якій є вода.Під'їзд ґрунтовою дорогою, а до асфальту 1200 м.

З можливістю докупити ще 68 соток, які межують з цим 1 га. Поруч сусідів немає. Панорамний краєвид 180 градусів на гори Хом'як, Петрос та Говерлу. Ділянка має схил, а це + для будівництва котеджей і не буде перекривати краевид. Ділянка розташована на сонячній стороні!

Пропонуємо привернути увагу на цей об'єкт, хто займається інвестиціями в нерухомість. Карпатський регіон біля Буковелю, дуже перспективний, бо зрозумілих ділянок з краєвидом в Яблуниці, нажаль все менше і менше.

Ціна за всю ділянку 170 000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті. Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах