Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
Супровід і продаж ділянок від 10 соток до 26 гектарів, на всіх етапах в Івано-Франківській області!
-Підбір ділянок з Вашою або без Вашої участі
- підготовка документів до переоформлення землі
- вчинення правочину!
Ви хочете будиночок в Карпатах?
Ми втілимо вашу мрію в реальність!
Якщо ви хочете купити будиночок чи ділянку в Карпатах, тоді ви звернулися за адресою!
Коротко про Карпати
Українські Карпати зачаровують своєю красою всіх, хто приїжджає сюди. Тут повітря наповнене здоров'ям і радістю, навколо величні хвойні ліси, дивовижні природні ландшафти і могутні гірські річки. Кожен куточок неповторний і самобутній.
Географія
Карпатські гори мають протяжність 1500 км, вони перетинають кордони шести країн - України, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини та Чехії. Гори умовно розділені на 3 частини:
Західну;
східну;
Південну.
Українські Карпати належать до Східних Карпат. Ширина їх складає понад 100 км, а довжина - 280 км. Загальна площа дорівнює 2400 км2, а з урахуванням Передкарпаття і Закарпаття - більше 3700 км2. У порівнянні з горами в інших країнах, українські Карпати нижчі, тому на вершинах гір немає льодовиків. Але саме на території України розташована найвища точка Карпат - гора Говерла, висота якої становить 2061 м.
Рослинний і тваринний світ
Карпати дивні, оскільки саме тут знаходяться незаймані ліси і скелясті гори з величними піками - кратерами згаслих вулканів. Ліси переважно хвойні, але тут зустрічаються і рідкісні види дерев - гостролистий клен і гірський ільм. Біля підніжжя гір росте безліч ягід - чорниця, брусниця, ожина. Навесні можна помилуватися красою чудової долини нарцисів. На гірських вершинах розкинулися луки з рододендроном ( «альпійською трояндою») і іншими видами рідкісних рослин. Всього таких видів понад 2000.
У весняно-літній період на луках пасуться стада овець і корів. У лісах живуть вовки, ведмеді і невловимі рисі.
Клімат
Клімат в Карпатах дуже різноманітний, це пов'язано зі зміною гірських висот, а відповідно температурного режиму і рівня вологості. Клімат переважно помірно-континентальний, вологий. Влітку температура піднімається до +22 градусів, а взимку опускається до -15 градусів. Літо спекотне, але іноді йдуть дощі, а зима м'яка.
Населення і культура
Карпати - це будинок для 18000000 чоловік! Тут проживають кілька етнічних груп - лемки, бойки та гуцули. Українцям вдалося зберегти свою культуру і передати звичаї поколінням.
Українці творчі люди, серед них безліч художників, співаків і танцюристів. Руками цих людей створені дивовижні дерев'яні храми, для будівництва яких не використовувалося жодного цвяха, а гідністю цих храмів є написані на склі ікони (велика їх частина зараз зберігається в музеях).
Українці дуже люблять прикрашати одяг і предмети побуту (подушки, рушники, скатертини та інші) вишивкою, використовуючи кілька технік, кожна з яких має свої особливості.
Також українці передають з покоління в покоління секрети найдавнішого мистецтва - писанкарства, а самі писанки вважаються оберегами, що символізують здоров'я, родючість, любов, добробут і захист від злих духів.
У карпатській місцевості є забавні звичаї, наприклад, проводи пастухів в долину, які живуть там з травня до середини вересня в складних умовах в дерев'яних будівлях - колибах. Також тут шикарно гуляють весілля, завжди відзначають церковні свята (Вербна неділя і інші),
Великдень завжди проходить з «гаївками», а Різдво з щедрівками та колядками, а також обов'язково з 12 пісними стравами (особливе місце на столі займає кутя).
Кухня
Українці люблять смачні, ситні і натуральні продукти, напевно, тому вони живуть довго і рідко хворіють. Тут особливо люблять готувати різні каші з грибами, борщ, запечену картоплю з м'ясом, рибу, вареники та млинці. Також карпатська кухня славиться смачними домашніми копченостями. З напоїв найбільш популярний домашній самогон і настоянка з кореня калгану.
Відпочинок і безпека
Якщо ви плануєте відвідати Карпати, вам варто ознайомитися з декількома рекомендаціями:
Будьте обережні з вогнем, завжди обкопують місце, призначене для розведення багаття, щоб випадково не запалити суху траву навколо. Коли йдете - обов'язково тушкуйте багаття.
Для розведення багаття шукайте тільки сухі гілки.
Завжди спалюйте сміття, не залишайте його на землі.
Якщо після їжі у вас залишилися бляшані банки - почекайте їх на багатті до чорноти, роздушіть каменем або сокирою, а потім закапайте, щоб ніхто не травмувався про осколки.
Не руйнуйте спеціальні споруди, зведені для відпочинку.
Ставтеся дбайливо до джерел і мінеральних джерел.
Без необхідності не зривайте квіти і ягоди.
Не лякайте пасуться тварин.
Якщо вам складно зорієнтуватися в дорозі, ви завжди можете запитати дорогу у місцевих жителів.
Збираючись у похід, беріть з собою теплий одяг.
Взимку особливою популярністю серед туристів користуються курорти з розвиненою інфраструктурою:
Буковель;
Косів;
Драгобрат;
Яблуниця;
Яремче.
Влітку в Карпати з'їжджаються любителі пішого туризму, а також кінного спорту. Дивовижні місця, які варто відвідати - солоні печери та озера, які схожі за складом на ізраїльське Мертве море.
Рекомендуємо також подивитися на місцеві визначні пам'ятки - стародавні замки Паланок, Шенбурн, Ужгородський та інші. Впевнені, ви гарантовано отримаєте незабутні враження.
Лікування
Чисте гірське повітря Карпат, а також мінеральні джерела прекрасно впливають на організм. Обов'язково відвідайте санаторії та туристичні бази, помилуйтеся мальовничими куточками. Природні багатства цієї місцевості допомагають в лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок і печінки. Тут є фахівці, які лікують порушення обмінних процесів, позбавляють від проблем з опорно-руховим апаратом, допомагають впоратися з хворобами серця, а також налагодити роботу нервової та дихальної систем.
Рушайте в захоплюючу подорож по Карпатам! Це ідеальне місце для усамітнення з природою, оздоровлення і розслаблення