+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Готельний комплекс
у селі Поляна 950 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Готельний комплекс у селі Поляна

У продажу готельний комплекс розташований на висоті 250 метрів над рівнем моря на північному схилі гори "Криха" у курортному селі Поляна, Свалявського району, Закарпатської області. Діючий, прибутковий, компактний курортно-лікувальний готельний комплекс для груп туристів та індивідуальних гостей із номерами категорії люкс та стандарт.

Земля (приватна власність) - 4 ділянки, загальною площею 0,3609 га:
1. Площа 0,0732 - для будівництва та обслуговування інших споруд
громадської забудови. Власність - фізична особа.
2. Площа 0,1103 - під ОСГ. Власність - фізична особа.
3. Площа 0,0741 - під ОСГ. Власність - фізична особа.
4. Площа 0,1033 - Для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. Власність - фізична особа.

Споруди:
1. Готель на чотири номери. Опис об’єкта: Літера “А” - готель загальною площею
370,9 м.кв., літера “Б” - басейн, загальною площею 89,9 кв.м., літера “В” -
навіс. Власність - фізична особа.
2. Готель з вбудованими приміщеннями комерційного призначення.
Загальна площа 995,65 м.кв. Власність - фіз особа

Мережі:
Вода: селищний водогін; джерело на вершині гори Криха; джерельна вода для запитки форелевого господарства; водозабір на річці Пиня для потреб системи осніження. Газ - підключений нижній корпус. Верхній не підключали, експлуатується пілетний котел. Електрика. Запитка від власної трансформаторної підстанції. Каналізація - септик на території.

Ціна: 950 000$

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії комплексу
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах