+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Готель у селі Яблуниця
286 м² 500 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Модульний готель 286м² у селі Яблуниця

Продається неймовірний модульний готель у селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області.


Комплекс побудований у 2021 році, повністю укомплектований та у робочому стані. Загальна площа: 286 м².


На території розміщені чотири будинки площею 24 та 27 м² із терасами - по 12 м², ресепшн - 27 м², котельня - 15 м², альтанка - 90 м². Кожен будинок укомплектований кухнею із технікою, кондиціонером, панорамними вікнами, рекуперацією повітря та всіма необхідними речами для гостя. Усього 15 місць з додатковими для гостей.


Підведено всі необхідні комунікації, а саме: інженерія, свердловини, опалення (пелетний котел), каналізація, світло.


Площа земельної ділянки: 15 сотих (є можливість розширити територію, шляхом покупки земельної ділянки площею 10 сотих, яка належить сусідам). На території також є басейн із підігрівом, довжиною 5 - 3 метрів, мангал, кострище, тераса, ресепшн, котельня, кімната для персоналу, кухня.


Власний готель у горах – мрія, яку Ви можете зараз реалізувати.

Окупність комплексу становить 8.8 років, якщо доставити ще два модульні будинки на своїй землі, окупність – 6.5 років (враховуючи вкладення 2-х будинків).


Ціна: 500 000$

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах