Земельна ділянка
50 сотих у Дземброні
35000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Земельна ділянка у селі Дземброня
Продається земельна ділянка у селі Дземброня, Верховинського району, Івано-Франківської області. Загальна площа: 50 сотих. Призначення-під будівництво. Навколо чудові краєвиди на 180 градусів, які не залишать байдужим нікого.

Ділянка рівна, на ній ростуть дерева. Внизу ділянки є річка, проте як би вона не наповнювалася, не слід переживати про те, що може затопити. Поблизу один сусід, але мешкає він там не цілий рік. Даний варіант чудово підійде як для проживання, адже місце дуже затишне, так і під бізнес, оскільки довкола чудовий панорамний краєвид.

Ціна: 35000$.

Karpaty Dream займається підбором нерухомості з подальшим продажем землі в привабливих Карпатах. За останні 20 років, ми допомагаємо майбутнім власникам нерухомості, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у горах Західної України. До нашого краю вже вирішили переїхати багато сімей, тому що їхня сфера діяльності пов'язана з роботою онлайн. Інші клієнти переоформлюють на себе землю в Карпатах, від'їжджаючи від суєти та тиску великих міст. Інша категорія готових до придбання інвесторів - для інвестування та розвиток туристичних бізнес напрямків у Карпатах або зведення котеджу в горах, з подальшим продажем, адже це дуже вигідно в цей час, оскільки купівельна спроможність вища за варіанти, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Все розвивається до того, що Карпатський регіон розширюється, незважаючи на різні ситуації у країні. Готові почути Ваш запит на землю чи котедж в Карпатах та запропонувати підбір пропозицій. Пишіть і чекаємо на Вас в гості, наше завдання заощадити Ваш час і €
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах