+380982442447
Ділянка у селі Дземброня
50 сотих 60 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка 50 сотих у селі Дземброня

Продається земельна ділянка у селі Дземброня, Верховинського району, Івано-Франківської області. Загальна площа: 50 сотих. Призначення під будівництво. Навколо чудові краєвиди на 180 градусів, які не залишать байдужим нікого.

Під'їзд цілий рік на легковому автомобілі.


Ділянка рівна, на ній ростуть дерева. Внизу є річка, проте як би вона не наповнювалася, не слід переживати про те, що може затопити. Поблизу один сусід, але мешкає він там не цілий рік. Даний варіант чудово підійде як для проживання, адже місце дуже затишне, так і під бізнес, оскільки довкола чудовий панорамний краєвид.


Ціна за всю ділянку 60 000$


Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті. Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.

Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах