+380982442447
Дві ділянки по 25 сотих
у селі Яблуниця 3 300$ сотий
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянки по 25 сотих у селі Яблуниця

У продажу дві ділянки по 25 сотих у селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Призначення під будівництво. По периметру ділянки ростуть великі смереки, а на одній частині молоді смереки, є невеличкий схил. Навколо краєвид майже на 360 градусів на Говерлу, Петроc, Хом’як та Синяк.

Також видно Яблуницю та Паляницю. Трансформатор за 250 метрів до ділянки, сусідів немає, але майже всі ділянки в цьому місці вже продані. Дорога посипна. Під’їзд як з Поляниці, так і з Яблуниці.

Продаж як окремо, так і все разом. Поруч до продажу ще 50 сотих під ОСГ.
Якщо купувати все разом то ціна складатиме 2 300$ за сотий.

Ціна за сотий 3 300$.

Поруч є ще 1,5 га окремими актами, за ціною від 2300$ за сотку

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті. Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст.

Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах