Втілюємо мрії в реальність!
Два будинки та ділянка
138 сотих у селі Рожин
45000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Два будинки та ділянка у селі Рожин

У продажу два житлових будинки та земельна ділянка площею 138 сотих у селі Рожин, Верховинського району, Івано-Франківської області. Будинки однокімнатіні та зроблені з дерева, є підвал. До ділянки є заїзд, найближчі сусіди живуть за 300-400 м. Біля будинку є криниця та великий сад, у якому ростуть різні дерева: сливи, яблуні, горіх та кущі малини. Поруч також є город і пасивисько для худоби.

Навколо прекрасний краєвид на Карпати, до Буковелю 80 км. В селі є багато цікавих пам'яток історії. Також є ділянка, яка розташована на пагорбі під лісом. Так як ділянка рівна, то можна побудувати будинок. До найближчого села 18 км. Чудове місце для туризму.

Ціна: 45000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат.
Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою по інтернету. Другі ж клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти і напруги великих міст. Третя категорія наших покупців-для вкладення і розвитку туристичних бізнес проектів в Карпатах, або споруди котеджі в горах, з подальшою їх перепродажу, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається незважаючи на різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах