+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Два будинки та ділянка
138 сотих у селі Рожин
50 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Два будинки та ділянка у селі Рожин

У продажу два житлових будинки та земельна ділянка площею 138 сотих у селі Рожин, Верховинського району, Івано-Франківської області.

Будинки однокімнатні та зроблені з дерева, є підвал. До ділянки є заїзд, найближчі сусіди живуть за 300-400 м. Біля будинку є криниця та великий сад, у якому ростуть різні дерева: сливи, яблуні, горіх та кущі малини. Поруч також є город і пасовисько для худоби.

Навколо прекрасний краєвид на Карпати, до Буковелю 80 км. В селі є багато цікавих пам'яток історії. Також є ділянка, яка розташована на пагорбі під лісом. Оскільки ділянка рівна, то можна побудувати будинок. До найближчого села 18 км. Чудове місце для туризму.

Ціна: 50 000$.

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів.

Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах.

Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах